Voor wie?

Lang niet iedereen voelt zich per se een jongen of een meisje. En lang niet iedereen voelt zich van hetzelfde geslacht als waarmee die persoon geboren is. Van die gevoelens kun je zelf, of kunnen je ouders of anderen om je heen, in het begin best in de war raken. Dat is niet erg. Het is belangrijk om te weten dat je niet alleen bent.

Vaak zijn de wachttijden bij de genderpoli’s in het ziekenhuis erg lang. Om die reden zijn wij begin 2021 met ons speciale genderteam gestart met mensen die jou kunnen helpen. Ons genderteam werkt vanuit een psychosociale benadering. Wij bieden zelf geen medische behandelingen, maar wij werken wel samen met organisaties die deze behandelingen aanbieden. Op die manier ben je zeker van de volledige zorg van verkenning tot diagnose en uiteindelijk de medische behandeling. 

Vragen of advies

Heb je vragen of wil je advies over welke behandelingen er voor het gezin of voor jouw kind mogelijk zijn, neem dan gerust vrijblijvend contact met ons op. Wij helpen je graag verder.